0800330251

Курс долара до гривні в Кропивницькому на сьогодні

USD/UAH
  •  

Обмін валют USD/UAH в Кропивницькому

Якщо вам потрібно провести обмін американського долара на українську гривню, ви можете звертатися в обмінний пункт КІТ Груп в Кропивницькому. У нас представлений найвигідніший і актуальний курс валют в місті. Купити долар за гривню і навпаки є однією з найбільш затребуваних операцій, що проводиться населенням України. Популярність американської валюти в Україні висока, вона традиційно вважається найстабільнішою, і українці звикли зберігати свої заощадження саме в ній, а не в національній. За рахунок цього багатьох співвітчизників часто цікавить курс долара до гривні і надійні організації, в яких можна здійснити такий обмін вигідно і безпечно. Вибираючи КІТ Груп, ви зможете швидко і безпечно купити валюту в будь-якій кількості. Щоб купити долар у нас, вам не потрібен паспорт та інші документи, тому кожна фінансова операція здійснюється в повній конфіденційності і захищена від 3-х осіб.

Яким буде курс американського долара по відношенню до української гривні на 2021 рік?

За останній час курс американського долара по відношенню до української гривні коливався в межах 26-29 гривень. Це пов'язано з тим, що наші іноземні партнери почали вкладати свої гроші у валютні облігації. За цей період нам вдалося залучити 4,5 мільярда доларів, але за умови, якщо борг буде погашений протягом 1 року. Таке фінансове вкладення дозволило забезпечити зниження ставки в еквіваленті американського долара, що може служити позитивною ознакою для національної валюти України.

Також на стабільність гривні вплинуло і прийняття бюджету України на наступний рік. Законопроект 2019 року передбачає незалежність від газотранспортної системи транснаціональної корпорації "Нафтогаз". Це дозволить українській гривні залишатися стабільною протягом усього 2020 року, однак експерти не виключають, що може статися девальвація, в зв'язку з форс-мажорами не тільки в українській, а й світовій економіці.

Фактори, що впливають на курс USD/UAH

У зв'язку з пандемією коронавіруса в світі складно прогнозувати, яким буде курс долара по відношенню до гривні на найближче майбутнє. Також на його стабільність впливають відразу кілька факторів як зовнішніх, так і внутрішніх. Велика частина залежить від іноземних інвесторів, які залучають валюту в Україну, але є й інші чинники:

  • конкурентоспроможність нацвалюти;
  • занепад економіки;
  • приватизація державних підприємств у великих масштабах;
  • транші і позики МВФ
  • зміцнення долара відбудеться після прийняття законопроекту про ринок землі;
  • внутрішньополітичні чинники на Донбасі. Якщо врегулювати питання, то Україна стане більш привабливою для зарубіжних інвесторів.

Як вигідно купити долар в Кропивницькому?

Обмінний пункт КІТ Груп зможе допомогти вам в обміні американського долара на українську гривню і навпаки на вигідних умовах в Кропивницькому та інших обласних центрах країни. Наші фахівці нададуть консультаційну допомогу з будь-яких питань. Будь-яку грошову операцію ви зможете зробити в той же день, так як долар є ходовою валютою у всіх регіонах України Якщо вам потрібна велика сума, то ви можете її забронювати і як тільки необхідні кошти будуть в одному з наших обмінних пунктів, ми вам оперативно передзвонимо.

Безпека і легальність фінансових операцій в КІТ Груп

У кожному нашому обмінному пункті представлений найвигідніший курс долара до гривні. Усі проведені фінансові операції захищені від 3-х осіб, також ми зберігаємо повну конфіденційність угоди. Заявка обробляється протягом декількох хвилин, тому клієнт отримує гроші без черг. Філія КІТ Груп в Кропивницькому оснащена сучасною технікою, яка дозволяє проводити швидко і безпечно фінансові операції. Компанія КІТ Груп має ліцензію, тому відповідає всім критеріям благонадійності і пропонує максимально комфортні умови обміну. Також у нас ви зможете купити і інші валюти, представлені на сайті нашої компанії.