Приймаємо зношені купюри оптом і в роздріб

Подробиці в Telegram-каналі ☝️

 • {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід
Курси валют
 
 
 

Переваги роботи з нами

Знижки
Знижки

Для постійних клієнтів діють особливі правила обміну та акційні програми

Фіксація курсу
Фіксація курсу

Залиште заявку на сайті і ми зафіксуємо курс і потрібну суму на 1 годину

Безпека обміну
Безпека обміну

Ми гарантуємо безпеку обміну валют. Можливо супровід до машини клієнта

Вигідний курс
Вигідний курс

Найвигідніший і актуальний обмінний курс валют у Кропивницькому і Кіровоградській області

Обмін валют у Кропивницькому

У наш час все більше жителів нашої країни відстежують курси валют. Це залежить від багатьох факторів. Деякі роблять це з цікавості, хтось намагається накопичити кошти в іноземній валюті, а хтось планує велику покупку, яка прив'язана до іноземних грошей. Якщо ви вирішили відстежити співвідношення української гривні до інших іноземних грошей, то варто зайнятися цим з усією серйозністю.

Для того, щоб підібрати обмін валют для того, щоб отримати максимальну вигоду потрібно не тільки знати стан фінансового ринку, відштовхуючи від курсу Національного банку України, а й дивитися за пунктами обміну в місті. Їх в наш час існує велика кількість і так як це приватні компанії, то вони можуть встановлювати курс, який буде відрізнятися від НБУ. Тому якщо ви вигідною хочете продати або купити валюту, то обмінний пункт в Кропивницького КІТ Груп зможе вам в цьому питанні допомогти.

Як максимально вигідно обміняти валюту у Кропивницькому?

Для того, щоб зробити обмін і при цьому зробити його вигідно, потрібно постійно стежити за змінами в економіці нашої країни, а також стежити за фінансовим ринком України. Багато боятися приймати відповідальне рішення і звертаються за допомогою до трейдерам, які зможуть дати валютний прогноз на найближчий час. Але навіть допомогу фахівців не гарантує вам 100% результат.

Якщо ви вирішили звернутися за допомогою до фінансових аналітикам, то варто ретельно підібрати компанію за консультацією, так як більшість на ринку України обманюють своїх клієнтів. Про їх рейтингу і репутації ви можете дізнатися на просторах інтернету, де користувачі можуть залишати свої коментарі на спеціалізованих форумах. Другий варіант, це відстеження курсу самостійно і стежити за всіма тенденціями. Навіть якщо у вас немає в цьому досвіду, то у вас буде впевненість в тому, що вас ніхто не обдурить, а також заощадите гроші на консультації.

Причини коливання валютного курсу

Курс валют в Кропивницького може коливатися від таких факторів, як:

 • політична ситуація в країні;
 • інфляція;
 • експорт і імпорт;
 • зовнішні відносини з іншими країнами;
 • світова політична ситуація;
 • надзвичайні ситуації, які впливають на економіку країн.

Тому перед тим, як робити обмін валюти, варто проаналізувати всі фактори, які можуть вплинути на економічну ситуацію в Кропивницького. Тому потрібно розуміти всі нюанси зробити правильні дії перед тим як обміняти валюту в обмінних пунктах або в банках.

Головні переваги КІТ Груп в Кропивницького серед конкурентів

За весь час існування ми вибудовуємо довірчі відносини з багатьма нашими клієнтами, яким ми можемо допомогти в будь-яку хвилину. Обмін валют в Кропивницького КІТ Груп вже існує більше 7 років на українському ринку.

Також ви можете замовити обмін валют на певний час в онлайн режимі. Для цього вам потрібно заповнити заявку на сайті або зателефонувати за телефонами, які ви бачите. Це вам допоможе в пошуках обмінника, де є необхідна вам сума. Такий принцип роботи користується великою популярністю серед малого та середнього бізнесу, так як замовляються великі суми і потрібно зробити всі необхідні операції за короткий проміжок часу. Наш обмінник в Кропивницькому може видати гроші без будь-яких обмежень, які є в банках.

Чому варто звернутися варто звернутися до нас?

Ви можете у нас на сайті дізнатися тільки найсвіжіші новини, а також отримати консультацію у наших кваліфікованих фахівців, які завжди зможуть дати вам відповідь по вас цікавлять. Також ви можете зробити обмін і в онлайн-режимі, так як багато хто працює зараз за безготівковим розрахунком. Obmenka КІТ Group поміняє вам гроші за найвигіднішим курсом в місті Кропивницький.

На нашому сайті кожен бажаючий може:

 • відстежити курс валют за сьогодні і поточний тиждень;
 • забронювати заздалегідь обмін певної суми;
 • уточнити адресу і телефон офісу компанії.

Ми проводимо операції як з готівковою, так і безготівковою валютою, допомагає нам в цьому наш партнер "ОбменАТ". Ми надаємо послуги інкасації при замовленні великої суми, що збільшує безпеку грошей і клієнта. Всі наші угоди строго конфіденційні.
 

Часті питання F.A.Q.

Чи можна вам довіряти?

10 років роботи в 25 містах України, 350 співробітників і більше 6000 активних клієнтів дозволяють нам сподіватися на вашу довіру. Втім, краще переконайтесь у перевагах роботи з нами особисто - просто залиште заявку на пробний обмін прямо зараз.

Від якої суми діє опт?

Ми прагнемо зробити вигідні курси максимально доступними. Тому ви можете скористатися оптовими умовами при обміні всього від 500 $ (або еквівалент потрібної валюти).

Як зафіксувати курс?

Щоб зафіксувати курс і суму на 1 годину, просто залиште заявку на сайті в 2 кліка. Або зателефонуйте в наш call-центр, і оператор забронює для вас курс.

А у вас точно актуальний курс?

Курси на сайті оновлюються в режимі реального часу і завжди вигідніше роздрібних в відділенні. Зробіть заявку на пробний обмін - і переконайтеся в цьому самі.