0800330251

Курс польського злотого до гривні в Кропивницькому на сьогодні

PLN/UAH
 •  

Обмін PLN/UAH в Кропивницькому

У зв'язку з важкою економічною ситуацією в Україні велика кількість наших громадян їде на роботу в Європу. Як показує статистика, найбільше наших громадян знаходиться в Польщі. Вибір даної країни обумовлений близькістю до України, а також більш високим рівнем життя, який задовольняє українців. По приїзду додому багатьох цікавить, де можна обміняти польський злотий на українську гривню. Курс PLN користується популярністю не тільки серед заробітчан, а й у підприємців, у яких добре налагоджений бізнес з польською державою. У Кропивницькому існує велика кількість обмінних пунктів, де можна швидко і вигідно зробити обмін на українську гривню і навпаки. Обмінний пункт КІТ Груп не тільки допоможе вам з обміном, а й надасть додатковий перелік фінансових послуг, які зможете тут зробити.

Від чого залежить курс польського злотого по відношенню до української гривні?

Багато українців звертають увагу на те, що курс валют в нашій країні досить нестабільний і дуже складно передбачити момент, коли вигідно можна конвертувати гроші. При обміні невеликих сум даної різниці ви не зможете відчути, проте на великих сумах це суттєво. Щоб розуміти, коли буде високий рівень курсу PLN/UAH, потрібно враховувати зовнішні і внутрішні чинники, які впливають на зростання або падіння злотого. Серед них можна виділити:

 • політику Національного банку України і Польської держави, що передбачає збільшення або зменшення грошового потоку в країни;
 • зміна облікової ставки за кредитними зобов'язаннями;
 • торги на фінансовій біржі банками для того, щоб купити або продати велику суму валюти;
 • нестабільну політичну ситуацію на Сході України;
 • зміна світових цін на товари і послуги експорту, які користуються великим попитом, і є головними надходженнями валюти в державний бюджет України;
 • виплати по кредитній заборгованості України перед Міжнародним валютним Фондом;
 • рішення центральної влади, які суттєво впливають на курс польського злотого по відношенню до української гривні і на економіку в цілому.

Помітити навіть незначні зміни злотого до гривні можна, якщо регулярно відслідковувати курси. Єдині форс-мажорні ситуації, які можуть істотно вплинути на курс злотого і гривні - це політичні та економічні ситуації, що не піддаються прогнозуванню.

Де в Кропивницькому можна вигідно і безпечно зробити обмін польського злотого на українську гривню?

В даному обласному центрі існує високий попит на валютообмінні операції, які пов'язані з великим потоком валюти з-за кордону. Головними гравцями на фінансовому ринку є банківські структури, чорний ринок, а також обмінні пункти, які становлять велику конкуренцію в місті. Кожна фінансова структура має свої особливості:

 • державні та приватні банки. Головною перевагою даної структури є безпека і відсутність ризику отримання фальшивих купюр. Але так як банки проводять обмежену суму, то доводиться кілька днів здійснювати одну і ту ж операцію, що вкрай незручно. Також ви не можете зробити транзакцію в неробочий час;
 • чорний ринок. Тут ви можете обміняти польський злотий на українську гривню за високим курсом в Кропивницькому, на цьому переваги даної структури закінчуються. На чорному ринку існують велика ймовірність того, що ви можете отримати фальшиві гроші, тому попит на дані послуги істотно знизився;
 • обмінні пункти. Тут ви знайдете найвигідніші умови з обміну валюту, при цьому отримуєте високу безпеку в проведені операції. Тут ви отримуєте повну конфіденційність, а також ризик отримання фальшивих грошей дорівнює нулю .

Переваги обмінного пункту КІТ Груп

Компанія КІТ Груп протягом свого існування побудувала ділові довірчі відносини з багатьма клієнтами не тільки в Кропивницькому, але і в інших регіонах України. Здійснити обмін ви можете в будь-який зручний час, а також замовити необхідну суму. У нас завжди вигідний і актуальний курс злотого по відношенню до гривні. Уточнити цікавлюся інформацію можна на нашому сайті або в телефонному режимі. Ми надаємо широкий спектр послуг і гарантуємо конфіденційність для даного клієнта.