0800330251

Курс фунта до гривні в Кропивницькому на сьогодні

GBP/UAH
 •  

Курс GBP/UAH в Кропивницькому

Британський фунт стерлінгів відноситься до найстаріших і стабільних валют світу. Її зростання і падіння строго контролюється Банком Англії, він стежить за тим, щоб зростання інфляції не перевищував 2%. Як тільки виникає загроза цієї цифри, то в країну екстрено вводяться інвестиції для стабілізації ситуації. За всю історію існування фунт тільки кілька разів потрапляв під інфляцію, останнім глобальне потрясіння для GBP сталося в 2008 році під час кризи. Великобританія вийшла з ЄС, це трохи позначилося на вартості валюти, але в цілому вона залишилося стабільною. На сьогоднішній день курс GBP/UAH є досить стабільним, переконатися в цьому можна на сайті компанії КІТ Груп.

Де можна купити фунт стерлінгів в Кропивницькому?

Кропивницький є обласним центром Кіровоградської області і розташований в самому центрі України. Місто приваблює багатьох гостей і туристів своїми культурними та історичними пам'ятками. Для їх зручності в Кропивницькому було відкрито безліч банків і пунктів обміну, в яких можна купити або продати не тільки фунти, а й інші валюти. GBP користується великим попитом і довірою у всьому світі, включаючи Україну. Вона стабільна, захищена від криз і фінансових ризиків, тому в ній роблять численні вклади і депозити.

Курс британського фунта стосовно гривні утримує відносно стабільні позиції. На його коливання впливають такі чинники:

 • економічна політика Національного банку України;
 • взаємини Великобританії і ЄС;
 • криза в світовій економіці;
 • переговори по BREXIT;
 • експорт продукції;
 • стан ринку праці та нерухомості у Великобританії;
 • політична і економічна дестабілізація на Сході України;
 • законопроекти Президента і ВР;
 • терміни виплат МВФ з приводу кредитного займу України;
 • переговори між МВФ і ЄБРР та іншими організаціями.

Вся ця інформація знаходиться у відкритому доступі, дізнатися її можна в оглядах та інших джерелах від фінансових аналітиків. Експерти ретельно аналізують економічний ринок країни і роблять прогнози стосовно курсу фунта стерлінгів найближчим часом. Якщо у вас немає часу самостійно розбиратися в світовій економіці і політиці, переглядайте графік руху зростання GBP на сайт компанії KIT GROUP.

Чому купувати британський фунт вигідніше в обмінних пунктах КІТ Груп?

Державні і комерційні банки є державними структурами, в яких обмін валют здійснюється за фіксованим курсом строго в робочий час. Плюси такого обміну - гарантія автентичності купюр і наявність ліцензії НБУ, мінуси - довгі черги, обмеження з купівлі іноземних грошей, а також необхідність пред'являти паспорт, що виключає можливість залишитися інкогніто. Аналогом банків є обмінні пункти КІТ Груп, які розташовані по всій Україні, включаючи Кропивницький. Курс фунта до гривні тут більш вигідний, ніж у банку, при цьому зробити обмін валют в будь-який день, адже обмінник працює щодня для зручності клієнтів.

У касах КІТ Груп є камери і спеціальне надточне обладнання, яке перевіряє на справжність кожну купюру. Наші менеджери нададуть детальну консультацію з усіх фінансових питань, які у вас можуть виникнути. Повний список філій, графік їх роботи, адреси і контакти з цим можна знайти на сайті компанії. Там же можна відстежити тенденції валютного ринку, "заморозити" курс на годину і оформити підписку на повідомлення, які будуть приходити на електронну пошту або телеграм-канал.