0800330251

Курс євро до гривні в Кропивницькому на сьогодні

EUR/UAH
  •  

Обмін EUR/UAH в Кропивницькому

За рівнем попиту євро знаходиться нарівні з американським доларом, адже це одна з найпоширеніших валют не тільки в Україні, але і в світі. Євровалюта в Україну надходить як від транснаціональних корпорацій, які інвестують в нашу країну, так і від трудових мігрантів. Купівля євро потрібна в основному, для туризму, якщо ви виїжджаєте в країни Єврозони. Багато українців також хочуть купити EUR для своїх заощаджень в банку, так як вони не роблять свої внески в національній валюті через її нестабільність.

Як можна відстежувати динаміку євро?

На сайті компанії КІТ Груп представлена актуальна інформація по курсам валют, яка зможе вас зацікавити. Для клієнтів обмінника було розроблено 2 інструменти, за допомогою яких можна відстежити рух курсу:

  • динаміка руху ціни на євро. Такий інструмент є графіком, за допомогою якого можна відстежити рух євровалюти по відношенню до української гривні за день або за тиждень. Даний інструмент доступний як для досвідчених користувачів, так і для новачків, з його допомогою можна детально можна побачити всі зміни;
  • повідомлення про зміну вартості валюти. Даний інструмент можна налаштувати на сайті абсолютно безкоштовно. Якщо ви хочете отримати повідомлення на електронну пошту, коли валюта буде на бажаному рівні, потрібно натиснути кнопку "Повідомити мене".

Для того, щоб ними скористатися, не потрібно реєструватися на сайті і платити за цю функцію.

Фактори, які впливають на курс EUR/UAH

Велику роль на формування даного курсу грає політична ситуація в Україні. На курс також значно вплинули вибори президента і нового парламенту. Українська гривня залежить від економічної ситуації як в країні, так і в світі. На позитивну динаміку курсу євро істотно впливає заключення з Міжнародним валютним фондом нових договорів. Також на економічну ситуацію можуть впливати і власники великих холдингів України, які володіють контрольним пакетом акцій. За рахунок цього вони можуть штучно утримувати курс валют протягом тривалого періоду часу.

Як зробити обмін євровалюти на українську гривню в Кропивницькому?

Якщо ви шукаєте, де можна купити євро за кращим курсом, звертайтеся в компанію КІТ Group. У нас ви зможете дізнатися не тільки курс, але і повну вартість обміну. У нас немає додаткових комісій і прихованих платежів. Зателефонувавши за нашими телефонами ви можете дізнатися у нашого оператора про наявність потрібної суми в обмінних пунктах міста і під'їхати забрати гроші. Готівку ви зможете забрати відразу або протягом деякого часу.

Протягом тривалого періоду часу ми є лідерами з обміну іноземних валют. Головна наша цінність - це клієнти, які нам довіряють. На фінансовому ринку України компанія КІТ Груп надає кращі умови для обміну, де всі ваші фінансові операції захищені від третіх осіб і операція проходить в повній конфіденційності. У наших філіях транзакції проводяться у готівковій формі, кожна купюра проходить ретельні перевірки на справжність.