0800330251

Курс швейцарського франка до гривні в Кропивницькому на сьогодні

CHF/UAH
  •  

Курс CHF/UAH в Кропивницькому

Швейцарський франк - є національною валютою Швейцарії та Ліхтенштейну з 1850 року. Сьогодні ця грошова одиниця визнана однією з найнадійніших і стабільних не тільки в Європі, але і у всьому світі поряд з британським фунтом стерлінгів. Незважаючи на те, що Швейцарія увійшла до складу ЄС, вона не відмовилася від своєї валюти, що додатково зміцнило її на світовому фінансовому ринку. Якщо ви повернулися зі Швейцарії та у вас залишилося на руках CHF, то за них можна купити гривню. Щоб конвертація валют пройшла з мінімальною втратою, варто заздалегідь ознайомитися з курсом. Дана інформація буде корисна як простим людям, так і трейдерам, бізнесменам, аналітикам.

Особливості швейцарської валюти

За рахунок своєї стабільності CHF пережив всього 2 кризи, тому багато європейців хочуть купити CHF. Якщо поглянути на динаміку останніх років, то можна помітити, що CHF тримається на одному рівні, якщо порівнювати його з іншими валютами. На міжнародній біржовій торгівлі попит на франк зростає, тому трейдери використовують котирування USD/CHF або EUR/CHF. Також можна зустріти більш екзотичні курси, які популярні тільки серед досвідчених фінансистів. На думку фахівців, торгувати швейцарським франком буде вигідніше на короткострокову перспективу. Це допоможе уникнути зайвих ризиків і зробити прибуток максимальної.

На коливання крос-курсу CHF/UAH впливають не тільки політичні та економічні інструменти, а також інші фактори:

  • баланс між експортом і імпортом. Фінансовий ринок Швейцарії має високий рівень розвитку, тому надає різні податкові пільги і гарантує безпеку банківських вкладів, що викликає довіру до цієї валюти;
  • світовий ринок сировини. Якщо в світі спостерігається зміна вартості золота, нафти, цінних металів, то курс франка до гривні коливається;
  • економічний стан Швейцарії і України. На динаміку валют обох країн впливають макроекономічні показники;
  • політична обстановка в світі;
  • банківська політика країн ЄС.

КІТ Груп - вигідний і безпечний обмін франків в Кропивницькому

Фінансова компанія КІТ Group успішно відстежує динаміку світового валютного ринку, тому надає найактуальніший курс по швейцарському франку в Кропивницького та інших регіонах України. Ми працюємо з 2010 року, тому зарекомендували себе як організація, яка проводить безпечні і вигідні операції. У нас є ліцензія НБУ, тому всі наші операції - легальні і законні. У касах КІТ Груп є великі валютні резерви, тому кожен клієнт може обміняти будь-які суми. Постійних клієнтів чекають приємні бонуси.

Особливості виконання транзакцій

Для вигідної покупки франка вивчіть сайт КІТ Group, щоб дізнатися актуальний курс, відстежити його динаміку, скористатися онлайн калькулятором і зафіксувати курс на годину. Компанію КІТ Груп обирають клієнти, які бажають продати або купити франки вигідніше, ніж в банках. На нашому сайті можна:

  • дізнатися актуальний курс CHF/UAH;
  • зафіксувати курс на годину і залишити відповідну заявку;
  • скористатися онлайн калькулятором валют;
  • дізнатися динаміку курсових коливань та ін.

Компанія КІТ Group гарантує безпеку обміну і пропонує найвищий курс франка в Кропивницького.